Kontakti

Home / Kontakti

Järjestävä seura

 

Kilpailun järjestää Toivakan Autourheilukerho. Alueella autourheilutoiminta on alkanut eri muodoissa 60-luvulla ja 80-luvun lopulla perustettiin nykymuotoinen Toivakan Autourheilukerho. Kerhon toiminnan ydin on ollut autourheilun harrastamisen mahdollistaminen sen eri muodoissa niin kilpailu-, kuin kilpailunjärjestämispuolella. Seura tekee vahvaa työtä nuorten harrastusmahdollisuuksien parantamiseksi, ja tästä tuorein esimerkki on kesällä 2016 valmistunut upea RC-rata Toivakan keskustaan. Lisätietoja seuran toiminnasta www.toivakkaauk.fi.

Yhteystiedot / Toivakka-Ralli

Kilpailijoiden yhdyshenkilö
Martti Liukkonen 040-0643313 martti.liukkonen@driv.fi
Kilpailunjohtaja
Markus Mäki-Kulmala 040-5582136 markus.maki-kulmala@ajaksi.fi
Sihteeri
Tuomas Hokkanen 040-3005208 tuomas.hokkanen@gmail.com
Reitti
Elmeri Mäki-Kulmala 040-3011400 elmeri.maki-kulmala@ajaksi.fi
Juha Lampinen 040-5354311 juha.lampinen@dbsantasalo.com
Turvallisuus
Topi Saarelainen 040-0782827 topi.saarelainen@kymp.net